Rekrutacja na rok akademicki 2020/2021

Trwa II nabór na studia na UPWr. Już dziś można wybierać spośród 28 przyrodniczych kierunków studiów i rejestrować się w systemie.
7 lipca 2020 roku

Rekrutacja na studia na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu ruszyła. Do wyboru jest 28 kierunków na pięciu wydziałach. Już dziś wszyscy kandydaci mogą zarejestrować się w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów i wybrać swój wymarzony kierunek.

Na wszystkie pytania i wątpliwości dotyczące rekrutacji odpowiada Biuro Rekrutacji pod adresem lub na Facebooku.

Na zasadach obowiązujących w I naborze (kandydat czeka na kwalifikację i po zakwalifikowaniu na studia dostarcza komplet dokumentów w wyznaczonym terminie):

• gospodarka przestrzenna
  • inżynieria bezpieczeństwa
  • inżynieria i gospodarka wodna
  • inżynieria środowiska

W oparciu o zapisy (kandydat nie czeka na kwalifikację, składa dokumenty w wyznaczonym terminie):

• agrobiznes,
  • biotechnologia stosowana roślin,
  • medycyna roślin,
  • ochrona środowiska,
  • ogrodnictwo,
  • rolnictwo,
  • technika rolnicza i leśna,
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Więcej informacji o studiach na stronie www.rekrutacja.upwr.edu.pl.