Rekrutacja na rok akademicki 2020/2021

Rekrutacja na studia na UPWr ruszyła. Już dziś można wybierać spośród 28 kierunków studiów i rejestrować w systemie. Harmonogram przyjęć na studia zostanie dostosowany do terminu wyników matur.
4 maja 2020 roku

Rekrutacja na studia na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu ruszyła. Do wyboru jest 28 kierunków na pięciu wydziałach. Już dziś wszyscy kandydaci mogą zarejestrować się w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów i wybrać swój wymarzony kierunek.

Dokładny harmonogram rekrutacji – czyli wyniki przyjęć na studia i terminy składania dokumentów – zostanie dostosowany do terminu ogłoszenia wyników matur. Opublikujemy go niebawem.

Na wszystkie pojawiające się w międzyczasie pytania i wątpliwości odpowiada Biuro Rekrutacji pod adresem lub na Facebooku.

Kierunki studiów:

Więcej informacji o studiach na stronie www.rekrutacja.upwr.edu.pl.