Rekrutacja na studia na UPWr

Trwa II nabór na studia na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu – do wyboru jest jeszcze 16 kierunków.
10 lipca 2018 roku

Do 26 lipca trwa II nabór (w oparciu o zapisy) na 11 kierunków studiów na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.

Na architekturę krajobrazu również obowiązują zapisy, ale system Internetowej Rejestracji Kandydatów zostanie zamknięty wcześniej – 23 lipca. Dzień później kandydaci na te studia muszą przystąpić do egzaminu z rysunku.

W przypadku trzech kolejnych kierunków (bezpieczeństwo żywności, ekonomia, odnawialne źródła energii i gospodarka odpadami) nabór odbywa się w oparciu o listę rankingową i trwa do 25 lipca. Na nowy dualny kierunek studiów technologia i organizacja gastronomii trzeba dodatkowo zdać egzamin wstępny.

Szczegółowy terminarz rekrutacji

Miejsce składania dokumentów

Najczęściej zadawane pytania

Kierunki

Kontakt

Macie pytania? Piszcie, dzwońcie, snapujcie, mailujcie… Wszystkie formy kontaktu dozwolone.

Facebook: /UPrekrutacja
Snapchat: upwroclaw