Rekrutacja na studia na UPWr

Ostatnie wolne miejsca na studia na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu – trzeba się spieszyć!
1 sierpnia 2018 roku

naglowki_rekrutacyjne_stacjonarne_1_stopnia

Ostatnie wolne miejsca na studia na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Nabór na trzy kierunki odbywa się na zasadzie rankingu, na kolejnych 11 – na zasadzie zapisów, dlatego wybierając kierunek trzeba zwrócić szczególną uwagę na harmonogram rekrutacji i wymagania.

Więcej informacji o trybach rekrutacji

Szczegółowy terminarz rekrutacji

Miejsce składania dokumentów

Najczęściej zadawane pytania

Kierunki

naglowki_rekrutacyjne_stacjonarne_2_stopnia

Trwa również nabór na studia stacjonarne II stopnia. Tu do wybrania jest biologia i bioinformatyka. Rekrutacja zostanie zamknięta 21 września.

Szczegółowy harmonogram

naglowki_rekrutacyjne_niestacjonarne

W tej rekrutacji – do 28 września – można także zostać studentem studiów niestacjonarnych I i II stopnia.

Studia niestacjonarne I stopnia:

Studia niestacjonarne II stopnia:

Szczegółowy harmonogram rekrutacji

naglowki_rekrutacyjne_kontakt

Macie pytania? Piszcie, dzwońcie, snapujcie, mailujcie… Wszystkie formy kontaktu dozwolone.

Facebook: /UPrekrutacja
Snapchat: upwroclaw