Wręczenie nagród rektora i dokumentów patentowych

Rektor Tadeusz Trziszka wyróżnił najlepszych z najlepszych i wręczył im nagrody w czterech dziedzinach: dydaktycznej, naukowej, organizacyjnej i za całokształt działalności. Naukowcy odebrali także dokumenty patentowe.
17 listopada 2017 roku

– To, że tu jesteście, oznacza, że jesteście najlepsi. To dzięki wam uczelnia odnosi sukcesy – mamy wysokie noty w ocenie parametrycznej wydziałów, jesteśmy jedną z najlepszych uczelni pod względem uzyskiwanych patentów. Podpisywałem te nagrody z największą radością – mówił rektor Tadeusz Trziszka do tłumnie zebranych w patio gmachu głównego pracowników Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. – Cieszę się, że zebraliśmy się tutaj tak tłumnie i dziękuję, bo to wy budujecie ten uniwersytet.

Z okazji święta uczelni i nauki wrocławskiej rektor – w asyście prorektorów: Anny Chełmońskiej-Soyty, Jarosława Bosego i Józefa Sowińskiego – wręczył 312 nagród za osiągnięcia w czterech dziedzinach: dydaktycznej, naukowej, organizacyjnej i za całokształt działalności oraz 49 dokumentów patentowych.
Lista nagrodzonych


Lista zdobywców patentów